Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Jízda autem
aneb pozor, jede kocour!

Na jízdu autem si kocour taky musí zvykat od malička. Ale i těm, kteří jezdili od malička se to nemusí líbit. Je psáno, že by kočka měla být dostatečně zabezpečená, aby nemohla rozptylovat řidiče, tzn. že jediným řešením je přepravka, která by měla být za jízdy zavřená.
Takhle pod dohledem cestovala Kitty :-)
Nášemu Ringovi jízda autem nevadí. Ovšem vadí mu, když je zavřený v přepravce a nemá výhled ven. Takže cestujeme tak, že Ringo má přepravku otevřenou anebo mi sedí na klíně a dívá se z okénka. Vždy, když vyjedeme a dvířka nejsou otevřená, začne příšerně mňoukat, jako kdyby mu někdo trhal ocásek, a tak otevřu dvířka a on se jakoby na povel uklidní. Samozřejmě, že jako malé kotě chtěl v autě všechno zkoumat, hlavně to všechno u řidiče, ale teď už ví, že to se nesmí. Je z něj přímo vzorný spolujezdec, vrní mi na klíně a pozoruje auta kolem. A když je to delší cesta, zaleze si zase do přepravky, která je na zadním sedadle tak, aby mohl vidět dopředu. A on se jen dívá nebo podřimuje.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

náš kocour v autě

((natali,, 26. 12. 2011 16:02)

ja vim no jsem nula a trapna hm ja to vim lidi a moje kočka je hrozna vite ten naš mates bateš ježiši

náš kocour v autě

(natali, 10. 5. 2011 9:05)

náš kocour matísek je v autě taky bez přepravky... ale asi po 10 min. mu něco teče z pusy nevím co to je není to stresem?nebo že se mu dělá špatně?(poradte mi)